SPUBC24120
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
SPUBC24120
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
UPS POWER SUPPLY 24VDC 120W
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Applications General Purpose, Industrial Control
Form Din Rail
Output Connector -
Input Connector Screw Terminals
Size / Dimension 5.315" L x 2.559" W (135.00mm x 65.00mm)
Product Status Active
Series SPUBC
Type Standby (No Regulation)
Power - Rated 120W
AC Outlets -
Cord Length -
Backup Time - Max Load -
Voltage - Output 24V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Height 4.528" (115.00mm)