SPUC24720
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
SPUC24720
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
UPS CONTROLLER 24VDC 720W
Guía del usuario
Applications General Purpose, Industrial Control
Form Din Rail
Output Connector -
Input Connector -
Size / Dimension 3.600" L x 2.130" W (91.44mm x 54.10mm)
Product Status Active
Series SPUC
Type Standby (No Regulation)
Power - Rated 720W
AC Outlets -
Cord Length -
Backup Time - Max Load -
Voltage - Output 24V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Height 4.490" (114.05mm)