SPUC12360
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
SPUC12360
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
UPS CONTROLLER 12VDC 360W
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Applications General Purpose, Industrial Control
Form Din Rail
Output Connector Screw Terminals
Input Connector Screw Terminals
Size / Dimension 3.600" L x 2.130" W (91.44mm x 54.10mm)
Product Status Active
Series SPUC
Type Standby (No Regulation)
Power - Rated 360W
AC Outlets -
Cord Length -
Backup Time - Max Load -
Voltage - Output 12V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Height 4.490" (114.05mm)