25-B100-10
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
25-B100-10
Descrizione:
TERMINAL BLOCK BARRIER
In magazzino : 80
Prezzo Ext
  • 1
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 25A
Terminal Screw Material -
Mounting Type Chassis, Panel; Through Hole
Wire Gauge 12-22 AWG
Bottom Termination Solder Eyelets, Insulated
Mfr NTE Electronics, Inc
Pitch 0.374" (9.50mm)