AMLV08V26C500
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
AMLV08V26C500
Descrizione:
VARISTOR MLV 0805 26VW 56VC
In magazzino : 2996
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 29.7 V
Capacitance @ Frequency 500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.3 V
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 20 V
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 80 A