B57211P0160M351
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B57211P0160M351
Descrizione:
ICL 16 OHM 20% 3A 13MM
In magazzino : 10108
Guida per l'utente
Series P11
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Tolerance ±20%
Approval Agency -
Current - Steady State Max 3 A
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
R @ 25°C 16 Ohms
Product Status Active
R @ Current 346 mOhms
Diameter 0.512" (13.00mm)