B57211P0330M301
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B57211P0330M301
Descrizione:
ICL 33 OHM 20% 2.5A 13MM
Guida per l'utente
Series P11
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Tolerance ±20%
Approval Agency CQC, UL, VDE
Current - Steady State Max 2.5 A
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Package Bulk
R @ 25°C 33 Ohms
Product Status Active
R @ Current 404 mOhms
Diameter 0.512" (13.00mm)