B57211P0470M351
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
B57211P0470M351
Descrizione:
ICL 47 OHM 20% 2A 13MM
Guida per l'utente
Series P11
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Tolerance ±20%
Approval Agency CQC, UL, VDE
Current - Steady State Max 2 A
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
R @ 25°C 47 Ohms
Product Status Active
R @ Current 615 mOhms
Diameter 0.512" (13.00mm)