Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
DSM335Q009W075PB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
3.3F, 9V, 33X30X11MM, STD MOD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$14.763
$14.763
10
$14.02485
$140.2485
50
$11.8104
$590.52
100
$11.07225
$1107.225
500
$9.817395
$4908.6975
1000
$9.226875
$9226.875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Cable with Connector |
| Voltage - Rated | 9 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.299" L x 0.433" W (33.00mm x 11.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 546mOhm |
| Series | DSM |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 3.3 F |
| Package | Bulk |