Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
DSM705Q030W075PB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
7F, 30V, 94X57X38MM, STD MOD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$76.1425
$76.1425
10
$71.3868
$713.868
50
$64.24812
$3212.406
100
$61.86856
$6186.856
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 2.244" (57.00mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Cable with Connector |
| Voltage - Rated | 30 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.701" L x 1.496" W (94.00mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 404mOhm |
| Series | DSM |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 7 F |
| Package | Bulk |