LU1-033-1500
Rosenberger
Prodotto No:
LU1-033-1500
Produttore:
Rosenberger
Descrizione:
CBL ASSY 2.92MM JACK-PLUG 4.9'
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 106
1st Connector 2.92mm Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 59.1" (1.5m) 4.9'
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz