LU7-133-1500
Rosenberger
Prodotto No:
LU7-133-1500
Produttore:
Rosenberger
Descrizione:
CBL ASSY 3.5MM PLUG-PLUG 4.9'
Guida per l'utente
Operating Temperature 20°C ~ 26°C
Cable Type RTK 162
1st Connector 3.5mm Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 3.5mm Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 59.1" (1.5m) 4.9'
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 3.5mm to 3.5mm
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 26.5 GHz