MLVC04V012C150
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MLVC04V012C150
Descrizione:
VARISTOR 18V 20A 0402
In magazzino : 9984
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 15.3 V
Capacitance @ Frequency 150 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 18 V
Varistor Voltage (Max) 20.7 V
Series MLVC
Energy 0.05J
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 8.5 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 12 V
Current - Surge 20 A