MLVC22V068C700
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MLVC22V068C700
Descrizione:
VARISTOR 86V 600A 2220
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 77.4 V
Capacitance @ Frequency 700 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 86 V
Varistor Voltage (Max) 94.6 V
Series MLVC
Energy 2.5J
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 48 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 68 V
Current - Surge 600 A