MOV20V485Y
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MOV20V485Y
Descrizione:
VARISTOR 485 VAC 20MM DISC
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 702 V
Capacitance @ Frequency 510 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 780 V
Varistor Voltage (Max) 858 V
Series MOV
Energy 265J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 485 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 640 V