MOVS4032V460
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MOVS4032V460
Descrizione:
VARISTOR SMD 4032 460V
In magazzino : 2657
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series MOVS
Energy -
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 460 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 615 V