MOVTP14V250T
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MOVTP14V250T
Descrizione:
VARISTOR THERMAL IND 250VAC 14MM
In magazzino : 1200
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series MOVTP
Energy 154J
Package / Case Disc 14mm 3-Lead
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 250 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 320 V