MOVTP14V465T
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
MOVTP14V465T
Descrizione:
VARISTOR THERMAL IND 465VAC 14MM
In magazzino : 150
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series MOVTP
Energy 247J
Package / Case Disc 14mm 3-Lead
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 465 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 615 V