TEM96B-320-320-2.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Prodotto No:
TEM96B-320-320-2.5
Descrizione:
RF & EMI ABSOBER SHEET, 320X320M
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -60°C ~ 180°C
Material Polymer Resin
Thickness - Overall 0.098" (2.50mm)
Type Absorbing Sheet
Length 12.598" (320.00mm)
Package Bag
Width 12.598" (320.00mm)