739W-X2/32
Qualtek
Produkt-Nr.:
739W-X2/32
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
15A 125VAC NEMA 5-15R CONVENIENC
Auf Lager : 12872
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Voltage Rating 125VAC
Panel Cutout Dimensions Square - 24.50mm x 24.50mm
Approval Agency cUL, UL
Current Rating (Amps) 15A
Termination Solder
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series 739W
Panel Thickness 0.031" ~ 0.071" (0.80mm ~ 1.80mm)