INND-SS56GAB
Inolux
Produkt-Nr.:
INND-SS56GAB
Beschreibung:
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL GRN 10SMD
Benutzer handbuch
Color Green
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm)
Millicandela Rating 70mcd
Product Status Active
Series INND-SS56
Power Dissipation (Max) 114mW
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.56" (14.22mm)
Mfr Inolux
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V