MP0350-0B0
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
MP0350-0B0
Beschreibung:
FERRITE PLATE 26.42X8.89X1.27MM
Benutzer handbuch
Series MP
Height - Seated (Max) 0.050" (1.27mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Filter Type Ferrite Plate
Package Bulk
Size / Dimension 0.350" L x 1.04" W (8.89mm x 26.42mm)