CG-PD100C
Coolgear
Producto No:
CG-PD100C
Fabricante:
Coolgear
Descripción:
ChargeIT! Mini 100W USB Type C P
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Termination Style USB C Receptacle
Charge Current - Max 3A
Number of Cells 1
Approval Agency -
Battery Cell Size -
Mounting Type Surface Mount, Wall Mount
Size / Dimension 3.48" L x 2.00" W x 1.03" H (88.30mm x 50.80mm x 26.16mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Series ChargeIT!
Type Enclosed
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 100W
Mfr Coolgear
Features -
Package Retail Package
Voltage - Input 12 ~ 24VDC