CGL-4P180BRD
Coolgear
Producto No:
CGL-4P180BRD
Type Open Frame
Termination Style USB A Receptacle (4), USB C Receptacle (4)
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 180W
Mfr Coolgear
Package Retail Package
Size / Dimension 6.85" L x 2.43" W x 0.69" H (173.99mm x 61.72mm x 17.53mm)
Product Status Obsolete
Weight 86.18 g
Voltage - Input 24VDC