CGL-4P150BRD
Coolgear
Producto No:
CGL-4P150BRD
Fabricante:
Coolgear
Descripción:
BATT CHARGER OPEN FRAME
En stock : 33
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series -
Type Open Frame
Termination Style USB A Receptacle (4), USB C Receptacle (4)
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 150W
Mfr Coolgear
Package Retail Package
Size / Dimension 6.85" L x 2.43" W x 0.69" H (173.99mm x 61.72mm x 17.53mm)
Product Status Active
Weight 86.18 g
Voltage - Input 12V