CG-PDC100W-PCBA
Coolgear
Producto No:
CG-PDC100W-PCBA
Descripción:
ChargeIT! 100 Watt USB Type C Ch
Guía del usuario
Series -
Voltage - Nominal 5V/9V/12V/15V/20V
Type Open Frame
Termination Style USB C Receptacle
Charge Current - Max 5A
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 100W
Mfr Coolgear
Features Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, PPS, QC 4.0 / 3.0 / 2.0
Package Retail Package
Product Status Active
Voltage - Input 12 ~ 24V