CG-PD110C2
Coolgear
Producto No:
CG-PD110C2
Fabricante:
Coolgear
Descripción:
ChargeIt! Mini 110W Dual Type-C
En stock : 17
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Termination Style USB C Receptacle (2)
Charge Current - Max 2.25A, 3A, 3.25A
Number of Cells 2
Approval Agency -
Battery Cell Size -
Mounting Type Surface Mount, Wall Mount
Size / Dimension 3.48" L x 1.99" W x 1.03" H (88.39mm x 50.55mm x 26.16mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Series ChargeIT!
Type Enclosed
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 45W, 65W
Mfr Coolgear
Features -
Package Retail Package
Voltage - Input 12 ~ 24VDC