CG-PD200DS-PCBA
Coolgear
Producto No:
CG-PD200DS-PCBA
Descripción:
ChargeIt! Mini 200W Dual Type-C
En stock : 12
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Termination Style USB C Receptacle (2)
Charge Current - Max 2.4A
Number of Cells 2
Approval Agency -
Battery Cell Size -
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Series ChargeIT!
Type Open Frame
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 100W
Mfr Coolgear
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 24V