AFSC5G37E38T2
NXP Semiconductors
Produkt-Nr.:
AFSC5G37E38T2
Hersteller:
NXP Semiconductors
Paket:
26-HLQFN (10x6)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
AFSC5G37E38 - Airfast Power Ampl
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 11
Benutzer handbuch
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply -
Product Status Active
Supplier Device Package 26-HLQFN (10x6)
Series -
Package / Case 26-LQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 3.6GHz
Mfr NXP Semiconductors
Frequency 3.6GHz ~ 3.8GHz